O mě

Jsem registrovaný fyzioterapeut s dlouholetou praxí v privátním, ambulantním i nemocničním provozu.  Od roku 2012 "jsem svou paní" se všemi výhodami a riziky. Od roku 2016 jsem poskytovatel zdravotních služeb, (dříve nestátní zdravotnické zařízení).                                                                                                                                                                Výhody spatřuji zejména v tom, že si mohu léčbu navrhnout sama po domluvě s klientem, bez diktátu zdravotní pojišťovny... a v lidech, kteří si mě vyhledají. Ti se sebou chtějí něco dělat, aktivně se zapojují do terapie a váží si mého času i vzdělání. Rizika?...ta jsou jako u každého podnikání...

 

Vzdělání: po gymnáziu jsem volila studium fyzioterapie v Hradci Králové a pak, po absolvování v té době povinné pětileté praxe, atestaci z oboru léčebná tělesná výchova (r.1998). Další roky jsem finance, odhodlání  i čas věnovala absolvování různých kurzů, jejich procvičení :) v praxi a stážím na jiných pracovištích (centrum Paraple, FN Motol, FN Brno,....Hnízdo zdraví)

Z těch zásadních kurzů:  Vojtova reflexní terapie, Vyšetřování a léčba hybných poruch na bázi vývojové kineziologie - "Čápová", Proprioceptivní neuromuskulární facilitace, Fyzioterapie u dysfunkce pánevního dna a inkontinence, Funkční testování a trénink ve fyzioterapii, Diagnostika a terapie funkčních poruch, Měkké a mobilizační techniky,...dále: Bowenova technika, Aktivní odraz a sportovní obuv, Diagnostika a korekce nohy + výroba stélek Formtotics, Dynamická stabilizace,  Aplikovaná fyzioterapie, Míčkování, Spirální stabilizace, Kineziotaping, Škola zad,.....lektorský kurz Čchi-kung a NW

 

Jsem přesvědčena o tom, že fyzioterapeut by měl přistupovat ke klientovi s respektem a pokorou k jeho potřebám a tělu. Měl by to být sportovec aktivní či bývalý, protože jen tak může lépe porozumět lidském tělu a jeho fungování.                                                                                                                                                                                             Jsem vdaná, bezdětná a Dobrý anděl - (nadace podporující rodiny s onkologicky nemocnými dětmi). Ze sportů mám nejraději cyklistiku, in-line, plavání,  turistiku.   Aktivně se věnuji čchi-kungu.

 

        

   


Kontakt

Pavla Pustinová

Nádražní 833, Pelhřimov 393 01

+420 606 111 633


Objednání:

Telefonicky nebo e-mailem. Nezvedám-li telefon,.. právě pracuji. Budu se snažit zavolat Vám zpět až budu moci nebo zavolejte znova. Děkuji.