Stélky Formthotics™

- jsou trojrozměrně frézované z jednoho bloku pěny, měkké s vynikajícím tlumícím efektem a dokonalou podporou kleneb nohy.

- jsou antibakteriální, voděodolné a antialergické

- jsou tepelně tvarovatelné, na míru přizpůsobené, což je zárukou ideálního přilnutí stélky jak k chodidlu, tak i obuvi. Je tak dosaženo větší biomechanické kontroly, dobré funkční podpory, okamžitého pocitu komfortu a stability nohy i celých dolních končetin.

Maximální tlumící efekt - zmírnění účinku došlapu na svaly, klouby a šlachy - vhodné při bolestech nohou, pat, kolen, achilových šlach,...

Více na https://www.gps-ofa.cz/formthotics-system/the-six-tests

 

Individuální úprava stélek Formthotics™

Po nahřátí stélky se provede přesný tvarový otisk nohy. Právě tepelná tvarovatelnost je zárukou ideálního přilnutí stélky jak k chodidlu, tak i obuvi. Je tak dosaženo větší biomechanické kontroly, dobré funkční podpory, okamžitého pocitu komfortu a stability nohy i celých dolních končetin.

 V případě, kdy je postavení a funce nohy správné (fyziologické), je tato základní úprava postačující. Stélky vyrobené 3D frézováním z jednoho bloku pěny, ideálně zvolená hustota na pravém místě podporuje dokonale anatomický tvar plosky a dokonale tak podpoří klenby nohy. Pozitivním efektem stélky je pak zlepšený komfort v botě, koordinace pohybu a tlumení dopadu.