fyzioterapie

O mně

Jmenuji se Pavla Pustinová. S láskou a odborností se věnuji fyzioterapii jako poskytovatel zdravotních služeb (dříve nestátní zdravotnické zařízení).

Jsem registrovaný fyzioterapeut s dlouholetou praxí v privátním, ambulantním i nemocničním provozu. „Svou paní“ jsem od roku 2012. Výhody spatřuji zejména v tom, že si mohu ošetření navrhnout sama po domluvě s klientem, … a v lidech, kteří si mě vyhledají. Aktivně se zapojují do terapie a váží si mého času i erudice.

Vzdělání: po absolvování gymnázia jsem volila studium fyzioterapie v Hradci Králové a pak, (po absolvování v té době povinné pětileté praxe) atestaci z oboru léčebná tělesná výchova, (r.1998). Ano, nemám žádný titul, jelikož jsem finance, odhodlání i čas věnovala absolvování různých kurzů, jejich procvičení v praxi a stážím na jiných pracovištích (centrum Paraple, FN Motol, FN Brno,…Hnízdo zdraví). V neposlední řadě také osobnímu rozvoji.

Z těch zásadních kurzů: Vojtova reflexní terapie, Vyšetřování a léčba hybných poruch na bázi vývojové kineziologie - "Čápová", Proprioceptivní neuromuskulární facilitace, Fyzioterapie u dysfunkce pánevního dna a inkontinence, Funkční testování a trénink ve fyzioterapii, Diagnostika a terapie funkčních poruch, Měkké a mobilizační techniky,…dále: Bowenova technika, Aktivní odraz a sportovní obuv, Diagnostika a korekce nohy + výroba stélek Formtotics, Meridiánová masáž dle Petzla, Dynamická stabilizace, Aplikovaná fyzioterapie, Míčkování, Spirální stabilizace, Kineziotaping, Škola zad,…lektorský kurz Čchi-kung a Nordic Walking.

Jsem přesvědčena o tom, že fyzioterapeut by měl přistupovat ke klientovi s respektem a pokorou k jeho potřebám a tělu. Měl by to být sportovec aktivní či bývalý, protože jen tak může lépe porozumět lidském tělu a jeho fungování. Jsem vdaná, bezdětná a Dobrý anděl, (nadace podporující rodiny s onkologicky nemocnými dětmi). Ze sportů mám nejraději cyklistiku, in-line, plavání, turistiku. Aktivně se věnuji čchi-kungu a nordic walking.